Facebook
powrót

Nasz zespół

content

Nasz zespół

Maciej Hazubski
Prezes Zarządu
Maciej Hazubski

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i sprzedaży. Doradzał w szeregu transakcji z zakresu inwestycji, fuzji oraz przejęć. Współtwórca i wspólnik kilku przedsięwzięć z obszaru nowych technologii, Internetu i rozwiązań mobilnych. Pracował m.in. w Misters Audytor Sp. z o.o. oraz BDO Polska Sp. z o.o. Od 2000 r. do 2006 r. zajmował kierownicze i zarządcze stanowiska w firmach z branży technologicznej i internetowej m.in. w L2Mobile.com S.A., Linia 1 Sp. z o.o., Infogis Sp. z o.o. czy Soltan Sp. z o.o. Aktualnie pełni funkcję Prezesa Zarządu IQ Partners S.A. Pełni również funkcję Prezesa Zarządu spółek: Ventures Hub sp. z o.o. i rTime sp. z o.o. Jest również Wiceprezesem Zarządu InQbe sp. z o.o., Inventiq sp. z o.o., Grupa Blue Medica sp. z o.o. oraz Członkiem Zarządu spółki IQ Venture Capital s.à r.l. z siedzibą w Luksemburgu. Dodatkowo, Pan Maciej Hazubski pełni funkcje w organach nadzorujących następujących spółek.: B2BPartner S.A., Langloo.com S.A., Igoria Trade S.A., BSS Poland S.A. jako przewodniczący rady nadzorczej, Cube Group S.A., Prowly.com sp. z o.o., Telehorse S.A. jako członek rady nadzorczej.

Wojciech Przyłęcki
Wiceprezes Zarządu
Wojciech Przyłęcki

Studiował prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Zarządzanie w Olsztyńskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji. Od 1997 jest przedsiębiorcą specjalizującym się w projektach technologicznych i internetowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów informatycznych. Współwłaściciel oraz długoletni Prezes Zarządu EnterNet Sp. z o.o. w której od podstaw stworzył serwis PRV.PL oraz Wapacz.pl. W latach 2005-2006 pracował jako Dyrektor ds. Rozwoju Technologii w EL2 Sp. z o.o. Pan Wojciech Przyłęcki pełniący funkcję Wiceprezesa Zarządu IQ Partners S.A. pełni również funkcję Prezesa Zarządu spółek w 100% zależnych od IQ Partners S.A. tj. InQbe sp. z o.o.,  Inventiq sp. z o.o. oraz jest Wiceprezesem Zarządu spółki Ventures Hub sp. z o.o. Poza wyżej wymienionymi funkcjami Pan Wojciech Przyłęcki jest Prezesem Zarządu następujących spółek: SmartSpot sp. z o.o., Hub30.com sp. z o.o., Ponolo sp. z o.o., SportsTV sp. z o.o., Transdata sp. z o.o., Ingis sp. z o.o. oraz Big Data Solutions Sp. z o.o. Dodatkowo Pan Wojciech Przyłęcki pełni funkcje w organach nadzorujących w następujących spółkach powiązanych z IQ Partners S.A.: Propergroup S.A. jako przewodniczący rady nadzorczej, Igoria Trade S.A., Czerwony Widelec S.A., Mobile Partner S.A. jako członek rady nadzorczej.
 

Magda Narczewska
Dyrektor inwestycyjny
Magda Narczewska

Absolwentka Indiana State University (USA) na wydziale Zarządzania, posiada dyplom MBA z koncentracją w Finansach z tej samej uczelni. Doświadczenie w pracy z przedsiębiorstwami zdobywała w West Central Indiana Small Business Development Center. Pracowała ze spółkami z branż nowych technologii jako Konsultant i Analityk Biznesowy w Center for Business Engagement (USA), gdzie zajmowała się rozwojem i analizą sprawozdań finansowych oraz biznes planów, pozyskiwaniem projektów, a także szkoleniami dla przedsiębiorców. W 2008 roku była wykładowcą Indiana State University na wydziale Zarządzania. Do grupy kapitałowej IQ Partners (Ventures Hub) dołączyła w 2010 roku.

Posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst).

Pani Magda Narczewska pełni funkcje w organach nadzorujących następujących spółek.: Chinese2know.com sp. z o.o. jako przewodnicząca rady nadzorczej, ThinkGroup S.A., Getinfo S.A., Awiemto sp. z o.o., BCS Software S.A., aStory S.A., Unit4 BI Center S.A., Propergroup S.A., Mobile Partner S.A. oraz Igoria Trade S.A. jako członek rady nadzorczej.

 
Małgorzata Wójcik
Menadżer inwestycyjny
Małgorzata Wójcik

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R.Łazarskiego w Warszawie na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w QBI Holding Sp. z o.o. w Warszawie oraz w Blick Polska Sp. z o.o. Pełniła tam obowiązki związane z obsługą księgową oraz obsługą sprzedaży. Do IQ Partners S.A. dołączyła w 2006 roku. Obecnie pełni funkcję Menadżera Projektów Inwestycyjnych. Praktyczną wiedzę oraz umiejętności w zakresie obowiązków informacyjnych zdobyła podczas szeregu szkoleń oraz konferencji branżowych. Pani Małgorzata Wójcik pełni funkcje w organach nadzorujących następujących spółek.: Awiemto sp. z o.o. jako przewodnicząca rady nadzorczej, Langloo.com S.A., NoNoobs.pl S.A., BCS Software S.A., aStory S.A., Propergroup S.A., Igoria Trade S.A., Acrebit S.A. jako członek rady nadzorczej.

 
Małgorzata Zawadzka
Menadżer inwestycyjny
Małgorzata Zawadzka

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyła kurs księgowości realizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiada Certyfikat Institute for International Research w zakresie relacji inwestorskich. Z branżą internetową związana od 2004 roku. Doświadczenie zdobywała pracując między innymi dla EnterNet Sp. z o.o. , EL2 Sp. z o.o., IQ Sport Sp. z o.o. oraz Site S.A. Od 2009 roku pełni funkcję Dyrektora Biura Projektu InQbe - inkubatora technologicznego IQ Partners.